Kontakt:

: info@formulab135.com
: tel:+48 792 977 957
: tel:+48 602 119 666
x

Wprowadzenie dla nowych użytkowników
Artykuł z dnia : 2021-08-31 12:26:25


Wprowadzenie dla nowych użytkowników


Witamy na platformie Formuły B 1-3-5! Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc.

# Rekomendujemy przeglądarkę Google Chrome do gry na platformie, strona główna, mój panel i panel gry będą ładowane przy użyciu dowolnej przeglądarki, jednak platforma jest przystosowana dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych takich jak Chrome , Mozilla, Firefox. Zanim zaczniesz grać upewnij się, że Twoja przeglądarka jest aktualna.

# Każdy gracz powinien upewnić się, że dał dostęp do zewnętrznej kamery i mikrofonu w przeglądarce z której korzysta, odpowiedzialność dobrego łącza oraz wyraźnego obrazu leży po TWOJEJ stronie. Twoja kamera powinna zapewniać wyraźny widok stołu i bil, szczegółowe informacje o tym jak ustawić kamerę znajdziecie tutaj (https://formulab135.com/warunki-techniczne.php?j) Możesz skontaktować się z nami, a doradzimy Tobie jak ustawić kamerę lub dobrać kamerę do gry > info@formulab135.com
** Przed rozpoczęciem gry upewnij się, że wszystkie inne aplikacje korzystające z kamery internetowej są wyłączone (może to kolidować z udostępnianiem obrazu na platformie). Po wprowadzeniu zmian związanych z kamerą proponujemy odświeżyć przeglądarkę.

# Aby zacząć grać wystarczy znaleźć przeciwnika, na ten moment dajemy, aż 4 opcje na umówienie się na grę:

I. ONLINE (lobby) - Znajdujemy się na naszym panelu wchodzimy w zakładkę ZAGRAJ > ONLINE - Dzięki opcji online, możesz zobaczyć, kto w tym momencie jest dostępny do gry i do której godziny może zagrać mecz – masz możliwość wysłać zawodnikowi online zaproszenie do gry! Ponadto sam możesz określić swoją dostępność, aby inni zwodnicy mogli z Tobą zagrać.

II. WIADOMOŚCI - Możesz napisać bezpośrednio do graczy z którymi chciałbyś zagrać wchodząc w zakładkę „wiadomości” znajdującą się na lewym pasku.

III. UMÓW SIĘ NA GRĘ - Znajdujemy się na naszym panelu wchodzimy w zakładkę ZAGRAJ > UMÓW SIĘ Z ZAWODNIKIEM NA GRĘ - Dzięki opcji UMÓW SIĘ Z ZAWODNIKIEM NA GRĘ, możesz wysłać bezpośrednie zaproszenie do gry, klikając w strzałkę „play” znajdującą się przy zawodniku po prawej stronie pod kolumną „zagraj”, ale pamiętaj, że zawodnik nie musi się zgodzić na grę, dlatego jeśli szukasz gry na zaraz proponujemy zakładkę online.

IV. GRUPA NA FACEBOOK – Dołącz do otwartej grupy na fb Players – Formuła B 1-3-5, tam możesz zapytać czy ktoś jest chętny na grę.
https://www.facebook.com/groups/394206745236697/
# Aby zagrać, należy ustawić swój status się jako "Dostępny" , klikając w ikone Twojego profilu (prawy górny róg). Kliknij w status i zmień go na dostępny.

# Gdy już wysłałeś zaproszenie do przeciwnika możesz sprawdzić czy się zgodził w zakładce wysłane zaproszenia.

# Ranking Turniejowy – Ranking oparty na średniej pkt. ze wszystkich meczów turniejowych.

#Rankiing Ogólny — Ranking oparty na średniej pkt. ze wszystkich meczów na platformie.

# Szanuj swoich przeciwników przez cały czas! Czasami pojawią się bariery językowe, problemy z połączeniem, słabe obrazy z kamery lub niekontrolowane przerwy, czasami wyniki twoich przeciwników mogą wyglądać inaczej niż wyniki wywołane lub wprowadzone, kamery mogą oszukiwać! Formula B 1-3-5 wymaga od ciebie spokojnego nastawienia i zdrowej porcji zaufania dla innych graczy, jest to niezbędne, abyś mógł cieszyć się tą platformą!

# Jeśli kiedykolwiek chciałbyś celowo oszukiwać w grze, powinieneś wylogować się z Formuły B 1-3-5 i nigdy nie wracać.

# Podczas grania należy ograniczyć wszelkie szumy w tle, nie chcemy słyszeć Twojej muzyki, to brzmi strasznie przez mikrofon kamery internetowej. Wszyscy musimy zaakceptować niekontrolowany hałas, takie jak dzieci i inne rzeczy w życiu, ale należy zrobić wszystko, aby je kontrolować i minimalizować.

# Powinieneś dobrze komunikować się ze swoim przeciwnikiem i werbalnie sprawdzać wszystkie swoje wyniki.

# Informuj przeciwnika o tym co wbijasz, jeśli ma on problem z weryfikacją niektórych bil. Oczywiście jak się umówiliście, że chcecie na bieżąco wpisywać wynik.

# Na końcu podejścia zawsze wyjmuj bile z łuz i ustaw je przy krawędzi bandy najbliżej kamery, dzięki temu przeciwnik będzie mógł zobaczyć bile, które wbiłeś, a wcześniejsze wpisanie wyniku zapewni płynność gry.

# Wszelkie problemy można zgłaszać do nas za pomocą linku kontaktowego na górze strony „zgłoś problem”. # Traktujemy oskarżenia o oszustwo bardzo poważnie, ale nie oskarżamy publicznie gracza o bycie oszustem bez mocnych dowodów na poparcie tego (wideo) Prosimy również, abyś tego nie robił. Jeśli podejrzewasz, że twój przeciwnik jest oszustem, zgłoś to nam po cichu, abyśmy mogli sobie z tym poradzić, gdy streaming powróci do działania, nie będzie gdzie się schować i oszuści zostaną złapani, ale na razie zachowaj zimną krew.

# Dołącz do naszej grupy na Facebooku, aby uzyskać informacje / umawiać się na gry / dyskutować o bilardzie - https://www.facebook.com/groups/394206745236697/ Mamy nadzieję, że lubisz FORMUŁE B 1-3-5, a jeśli możesz, to poświęć trochę czasu, aby pomóc wprowadzić w funkcjonowanie platformy nowemu członkowi, jeśli to możliwe, społeczność jest kluczem do tego wszystkiego.

Życzymy miłej gry!

Zespół FORMUŁA B 1-3-5

Ekipa Quay Rokietnica Open