Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

x

Ranking Formuła B 1-3-5 STANDARD OPEN

Overall ranking

No. Name and Surname Number of Matches Average diagram
1
Wiktor Fortuński Wiktor Fortuński



DSB Tiande Lubin
Lubin
16 lat
See more >
13116.3

116.3

2
Adam Stankiewicz PREMIUM

Adam Stankiewicz



Akademia bilardowa Rokietnica
Poznań
20 lat
See more >
14114.96

114.96

3
Radosław Zawadzki Radosław Zawadzki



Akademia Bilardowa Rokietnica
Opole
31 lat
See more >
12112.91

112.91

4
Piotr Oleszczuk Piotr Oleszczuk



Masters eDom Lublin
Biała Podlaska
30 lat
See more >
21112.8

112.8

5
Mikołaj Stęsik Mikołaj Stęsik



Akademia Bilardowa Rokietnica
Poznań
25 lat
See more >
6110.1

110.1

6
Dominik Regieli PREMIUM

Dominik Regieli



Fair Play Jaworzno
Sosnowiec
16 lat
See more >
7107.84

107.84

7
Jakub Michałek PREMIUM

Jakub Michałek



BSB Maximus Bydgoszcz
Bydgoszcz
35 lat
See more >
13106.91

106.91

8
Adam Alwin Adam Alwin



Svithun BK
TYSSEDAL
46 lat
See more >
2106.8

106.8

9
Piotr Świtała Piotr Świtała



UKS Pałuki Żnin
Żnin
16 lat
See more >
11106.3

106.3

10
Karol Pahulak PREMIUM

Karol Pahulak



Elida Białystok
Białystok
31 lat
See more >
14105.83

105.83

11
Daniel Piotrowski PREMIUM

Daniel Piotrowski



CiasnyGaraż
Białystok
44 lat
See more >
35102.82

102.82

12
Arkadiusz Brzękowski PREMIUM

Arkadiusz Brzękowski



Akademia Bilardowa Rokietnica
Poznań
40 lat
See more >
12101.39

101.39

13
Gabriel Muzolf Gabriel Muzolf




Andrychów
26 lat
See more >
999.56

99.56

14
Marcin Gręda Marcin Gręda



Arkadia Tczew
Tczew
37 lat
See more >
498.81

98.81

15
Jakub Kraupe Jakub Kraupe



Fair Play Jaworzno
Sosnowiec
16 lat
See more >
598.78

98.78

16
Łukasz Bojanowicz Łukasz Bojanowicz




Warszawa
36 lat
See more >
1197.92

97.92

17
Kinga Pietrzak Kinga Pietrzak



Akademia Bilardowa Rokietnica
Poznań
21 lat
See more >
497.77

97.77

18
Tomasz Wyrozębski Tomasz Wyrozębski



Champion Siedlce
Siedlce
35 lat
See more >
1795.74

95.74

19
Julia Tarka Julia Tarka



Akademia Bilardowa Rokietnica
Rokietnica
18 lat
See more >
395.13

95.13

20
Sławomir Łobozek Sławomir Łobozek



ABW Wodzisław Śląski
Polanka Wielka
41 lat
See more >
794.88

94.88

21
Marcin Madejski Marcin Madejski



Fair Play Jaworzno
Bukowno
41 lat
See more >
1394.43

94.43

22
Przemysław Woch Przemysław Woch




Chełm
32 lat
See more >
392.31

92.31

23
Marcin Graff Marcin Graff




Poznań
45 lat
See more >
1392.25

92.25

24
Artur Minczynski Artur Minczynski




Zielona Góra
43 lat
See more >
192

92

25
Martuś Wawrzyn Martuś Wawrzyn




Pruszków
18 lat
See more >
1291.95

91.95

26
Artur Pieńkowski Artur Pieńkowski



CiasnyGaraż
Białystok/Ciasne
40 lat
See more >
1589.89

89.89

27
Krzysztof Nagiel Krzysztof Nagiel



schodnia azyl
ozimek
62 lat
See more >
1389.52

89.52

28
Michał Tomaszewski Michał Tomaszewski



Akademia Rokietnica
Poznań
43 lat
See more >
788.78

88.78

29
Dariusz Barański Dariusz Barański




Wałbrzych
58 lat
See more >
488.56

88.56

30
Piotr Likowski Piotr Likowski



Zakręcona Bila Poznań
Poznań
41 lat
See more >
486.99

86.99

31
Sylwester Biernat Sylwester Biernat



Wawrow 9ball
Gorzow Wielkopolski
37 lat
See more >
985.69

85.69

32
Szymon Duda Szymon Duda



Zakręcona Bila Poznań
Poznań
36 lat
See more >
883.68

83.68

33
Andrzej Barski PREMIUM

Andrzej Barski



Akademia Bilardowa Rokietnica
Rokietnica
49 lat
See more >
579.14

79.14

34
Radosław Lorych Radosław Lorych




Poznań
41 lat
See more >
476.5

76.5

35
Sebastian Brzękowski Sebastian Brzękowski



Akademia Bilardowa Rokietnica
Poznań
49 lat
See more >
1076.02

76.02

36
Julia Babica PREMIUM

Julia Babica



Akademia Bilardowa Rokietnica
Rokietnica
12 lat
See more >
770.9

70.9

37
Artur Skorupski Artur Skorupski



Zakręcona Bila
Poznań
58 lat
See more >
968.97

68.97

38
Marnitz Hawkes Marnitz Hawkes




Cape Town
18 lat
See more >
367.8

67.8

39
Kamil Baranowski Kamil Baranowski



Masters
Chełm
37 lat
See more >
365.78

65.78

40
Dawid Gierczyk PREMIUM

Dawid Gierczyk



FORMUŁA B 1-3-5 TEAM
Madryt
24 lat
See more >
3660.53

60.53

41
Adrian Tomaszewski Adrian Tomaszewski



Akademia bilardowa Radosław Babica
Poznań
0 lat
See more >
358.97

58.97

42
Bartosz Pacyński Bartosz Pacyński



Snooker Brizzon
Poznań
26 lat
See more >
3354.53

54.53

43
Józef Kwit Józef Kwit



Bilard Team Maria Walbrzych
Walbrzych
38 lat
See more >
754.33

54.33

44
Jakub Potocki Jakub Potocki




Poznań
23 lat
See more >
1054.27

54.27

45
Mateusz Matczak Mateusz Matczak



Brizzon
Konin
20 lat
See more >
349.61

49.61

46
Krzysztof Szulc PREMIUM

Krzysztof Szulc



Isengard
Poznań
24 lat
See more >
2748.72

48.72

47
Marcin Krężel Marcin Krężel



Brizzon Club
Poznań
25 lat
See more >
2943.1

43.1

48
Julita Piotrowska PREMIUM

Julita Piotrowska



Ciasny garaż
Ciasne
42 lat
See more >
739.72

39.72

49
Marcin Marecki PREMIUM

Marcin Marecki



Brizzon Club
London
30 lat
See more >
1435.64

35.64

50
Michalina Ziółkowska Michalina Ziółkowska



-----
-----
26 lat
See more >
133

33

51
Zbigniew Przybylski PREMIUM

Zbigniew Przybylski



BrizzonClub
Poznań
76 lat
See more >
726.27

26.27