Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Together With Ukraine - charity event
Information about the tournament


End of registration
FORMULA B135 STANDARD Open turniej charytatywny „Togheter with Ukraine”

Planowana data rozgrywania turnieju 8-10.04.2022 Zapraszamy serdecznie do udziału w charytatywnym turnieju „Together with Ukraine”. Zawody zostaną rozegrane już w kwietniu. Podczas wydarzenia będziemy wspierać naszych wschodnich sąsiadów. Mecze zawodów będą streamowane na antenie Qopen TV, a podczas rywalizacji każdy widz będzie miał możliwość przekazania własnej darowizny na rzecz pomocy Ukrainie (w czasie transmisji live będziemy zbierać donejty).

Do wzięcia udziału wystarczy, że masz dostęp do stołu, laptopa lub smartfon i posiadasz stabilne łącze Internetowe! (minimalna liczba zawodników potrzebna do startu turnieju to 24 graczy, maksymalna liczba uczestników to 32 graczy).

Zapraszamy również do wsparcia bezpośrednio zbiórki na rzecz Ukrainy linki do zbiórki https://pck.pl/na-pomoc-ukrainie/

Turniej zostanie rozgrany w odmianę Formuła B135 Standard Open

Zasady gry>>

WPISOWE (na organizacje turnieju)

Wpisowe w turnieju wynosi

- 30 zł 

- 20 zł dla użytkowników PREMIUM

Zapisy przyjmujemy do 07.04.2022, turniej rusza (08-10.04.2022). Zawody będą podzielone na fazę GRUPOWĄ i fazę PUCHAROWĄ.

PODSTAWOWE ZASADY TURNIEJU

- Do zawodów może przystąpić każdy,

- W tej edycji szczególną uwagę będziemy przywiązywać do jakości streamu uczestników turnieju, ma to zapewnić przyjemną grę na platformie, - Turniej jest podzielony na fazę grupową oraz fazę pucharową,

- W fazie grupowej, gracze zostają przydzieleni do 4 osobowych grup, (w grupach mecze są rozgrywane na zasadzie każdy z każdym do 3 wygranych frejmów),

- Do fazy pucharowej awansują zawodnicy, którzy zajęli 1. i 2. miejsce w swojej grupie. Oprócz tego, awans uzyskuje 2 zawodników spośród 3. miejsc (gracze z najwyższą średnią)

- O awansie do fazy pucharowej w pierwszej kolejności decyduje bilans meczów, bilans partii i następnie średnia zdobytych punktów,

- Faza pucharowa jest rozgrywana w systemie KO, przegrany odpada. Mecze w fazie pucharowej, są rozgrywane 1/4 do 4 wygranych frejmów, 1/2 do 5 wygranych frejmów, Finał do 6 wygranych frejmów, - Najlepsza 4 otrzyma pamiątkowe puchary!!!

ZAWODNICY, KTÓRZY NIE GRALI JESZCZE W ŻADNYM TURNIEJU FORMUŁA B135

Zawodnicy, którzy jeszcze nie grali w Formułę po ustaleniu swojego poziomu otrzymają handicap. (określić swój poziom można za pomocą specjalnego panelu gry, który pomoże zawodnikowi ustalić jego level, DO PANELU MOŻNA WEJŚĆ KLIKAJĄĆ W BANER PONIŻEJ "check your level")

ZAWODNICY, KTÓRZY JUŻ GRALI W TURNIEJU Z HANICAPAMI

Aktualizacja handicapów odbędzie się dopiero po 3 rozegranych turniejach z handicapami. Aktualizacja obejmuje dodanie lub odjęcie maksymalnie jednego handicapu podczas jednej zmiany.


ZAWODNICY, KTÓRZY GRALI TYLKO W STANDARD CLASSIC - OTRZYMAJĄ HANDICAPY NA PODSTAWIE ŚREDNIEJ TURNIEJOWEJ.

Update : Po 3 rozegranych turniejach w STANDARD OPEN (standard z handicapami) gracze dostają update handicapów:

-powyżej 110 pkt - gracz awansuje na wyższy poziom, -1 handicap.

-poniżej 70 pkt. - gracz otrzymuje +1 handicap. 

Jeżeli grałeś w turniejach w tylko odmianę STANDARD, TUTAJ możesz sprawdzić swoją średnią -> https://bit.ly/3Fl8RUz

Jeśli nie grałeś jeszcze w Formułę zapraszamy do wyznaczenia swojego poziomu - baner wyznacz swój poziom znajduje się powyżej.

*WAŻNE! Dodatkowe ruchy są przyznawane przez administratora Turnieju (średnia brana jest z turniejów FB135). W przypadku, jeśli zawodnik nie grał jeszcze w Formułę STANDARD lub STANDARD OPEN prosimy o wyznaczenie ilości handicapów przez specjalnie do tego przygotowany panel, w który należy wejść po przez zakładkę "mój panel" i kliknąć w baner "określ ile masz handicapów" lub kontakt mailowy z administratorem turnieju ( dgierczyk@formulab135.com; +48792977957) .

**!!!Administrator Turnieju zastrzega prawo do indywidualnego rozpatrzenia handicapów w przypadku celowego zaniżania średniej przez uczestników turnieju. Zapraszamy serdecznie do pomocy!!! Pozdrawiamy, Ekipa Formuła B135